Aria

Aria Promosyon Kartları

Aria’nın promosyon amaçlı, abonelerine ücretsiz olarak dağıttığı kartlar bu başlık altında ele alınmaktadır. Aşağıdaki kartlardan ilk üç tanesi ince plastik üzerine baskıdır, diğer kartlar ise karton baskıdır. İlk sırada yer alan ve son kullanma tarihi 31 Ocak 2002 olan #1 numaralı kart 20 kontör hediyesi içermektedir; diğer kartlar ise abonelere bilgi mesajı servileri kullanımını promosyon amaçlı, ücretsiz sunan kartlardır.

Aşağıdaki kartlar sırasıyla No #4 – 31 Aralık 2002, No #5 – 30 Kasım 2003 ve No #6-11 – 30 Eylül 2003 son kullanma tarihlidir. Kartların sunduğu hizmet ‘Finans, Haber, Spor/Magazin, Şans, Futbol’ konularını içeren ücretsiz bilgi mesajlarıdır. Tümünden yararlanılabileceği kartların arkasında belirtilmektedir. #6 ve #7 numaralı kartlar arasındaki farklılık bohçayı bağlayan iplerin kartların ilkinde siyah, ikincisinde ise kırmızı olmasıdır.

Aşağıda yer alan 4 kart Aria ile yapılan anlaşmalar üzerine Aria hizmeti sunan promosyon kartlarıdır. Bu kartlar Aria tarafından basılmamıştır. İlk üç kart Telsis A.Ş. tarafından, 4’üncü kart ise Trojan Müzik Ltd. Şti. tarafından çıkartılmıştır. Alo Club kartları her ne kadar Aria için çıkartılmış olsa da diğer GSM Operatörlerinin aboneleri tarafından da kullanılabilmektedir. 4’üncü Kartın arka yüzünde şu açıklama yer almaktadır: “Bu kart sadece, içeriği Trojan Müzik tarafından temin edilen ve Aria tarafından abonelere ulaştırılan hizmet için geçerlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.